Szukasz ciekawego pomysłu na dochodowy biznes? Z pewnością spodoba Ci się oferta franczyzy fast food w Wiśle. Miejscowość ta jest znanym ośrodkiem sportowym i wypoczynkowym, dlatego przyciągnie do Twojego lokalu całą masę głodnych turystów. Choć może się wydawać, że wybicie się w Wiśle jest sporym wyzwaniem, to możesz być pewien, że Crazy Corn wyróżni się pośród konkurencji i zainteresuje rzeszę klientów. 

Franczyza Wisła – najlepszy sposób na własny biznes

Otwarcie własnego biznesu wiąże się z dużym ryzykiem. Wyróżnienie się na polskim rynku nie należy do najłatwiejszych zadań. Obecnie prosperuje wiele firm gastronomicznych, dlatego trudno się wybić. Aby tego dokonać, trzeba się wyróżnić i przyciągnąć zainteresowanie klientów. Świetną opcją jest skorzystanie z franczyzy fast food, oferowanej przez Crazy Corn. Decydując się na współpracę z tą firmą, możesz wiele zyskać. Przede wszystkim dostaniesz dostęp do wyjątkowych przepisów na nietuzinkowe potrawy, które z pewnością wyróżnią się na polskim rynku. Dodatkowo otrzymasz możliwość kupowania towarów z odroczonym terminem płatności. Firma Crazy Corn oferuje również zaawansowane szkolenia dla franczyzobiorców, dzięki którym dowiesz się, jak prowadzić biznes, aby cieszyć się dużymi zyskami. Franczyza fast food w Wiśle to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z własną działalnością, jak i tych, którzy planują rozszerzyć swoją ofertę. Potrawy z menu Crazy Corn możesz sprzedawać w lokalu, foodtrucku, rikszy oraz na wózku gastronomicznym czy wyspie w galerii handlowej. Tylko od Ciebie zależy model franczyzy. 

Franczyza fast food Wisła – wyróżnij się na polskim rynku

Myślisz o otworzeniu lokalu gastronomicznego? A może planujesz kupić food trucka, ale nie masz pomysłu na menu? Postaw na oryginalność. Po co otwierać kolejny bar z kebabem czy pizzerię, skoro takich lokali jest masa? Wyróżnij się wśród konkurencji i zaserwuj klientom coś, czego smak zapamiętają na zawsze. Decydując się na współpracę z Crazy Corn, otrzymasz autorskie przepisy na meksykańskie dania, które są zupełną nowością na polskim rynku. W menu znajduje się m.in. wyrazista, grillowana kukurydza z masłem i solą oraz aromatyczna kolba z sosem serowym i przyprawami. Crazy Corn to również dania dla fanów słodyczy. Jedną z najbardziej popularnych przysmaków jest Sweet Choco Corn, czyli kukurydza z bitą śmietaną, czekoladową polewą i posypką. Ciekawą propozycją jest również Carmelove Corn – grillowana kolba z solą i karmelem. Jeśli chcesz serwować klientom tak  wyjątkowe i nietuzinkowe smakołyki, zdecyduj się na franczyzę fast food Opole. 

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły