Jeśli poszukujesz sposobu, jak szybko i łatwo rozkręcić własny biznes w branży gastronomicznej, to nie mogłeś trafić lepiej. Dzięki nam błyskawicznie rozpoczniesz działalność i zaczniesz zarabiać, jednocześnie zdobywając wartościową wiedzę i doświadczenie. Skorzystaj z naszej oferty franczyzy fast-food w Tychach i ciesz się niezależnością oraz wsparciem znanej marki.

Kuchnia meksykańska na południu Polski – dlaczego franczyza w Tychach jest opłacalna?

W takiej lokalizacji jak Tychy istnieje już wiele punktów gastronomicznych, które całkiem nieźle funkcjonują. Decydując się na współpracę z nami, masz jednak pewność, że Twój lokal będzie się wyróżniał. Wszystko za sprawą wyjątkowego menu opartego na kukurydzy na patyku z różnymi dodatkami i przyprawami, którą podajemy na słono, słodko i ostro.

 

Nasze potrawy wywodzą się z tzw. kuchni ulicznej, czyli street foodu, który jest popularny w wielu krajach na całym świecie i stanowi zupełnie oddzielny odłam kulinarny. Jedzenie tego typu musi być proste, tanie, łatwo dostępne, a klient musi otrzymać je szybko, bez długiego oczekiwania. Komponując nasze menu, mocno inspirowaliśmy się przekąskami, które w Meksyku można kupić niemal na każdym rogu.

 

Dlaczego jednak prowadzenie takiego biznesu w Tychach to dobry pomysł? Unikalne menu i przystępne ceny obronią się tutaj same. Klienci lubią próbować nowych smaków, tym bardziej jeśli punkt gastronomiczny znajduje się w miejscu często uczęszczanym przez turystów – a Tychy są przecież jednym z większych śląskich miast.

Postaw na rzetelną współpracę

Jesteśmy otwarci, a nasze warunki są jasne i przejrzyste. Z nami z łatwością otworzysz swój pierwszy punkt gastronomiczny w dowolnej formie, ale jeśli prowadzisz już restaurację, a chcesz włączyć do menu nasze receptury, też chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

 

Decydując się na franczyzę w Tychach od nas, wybierasz stabilność i spokój. Nie będziesz musiał się martwić np. o zaopatrzenie – dzięki naszej pomocy zamówisz towary z odroczeniem płatności, co zdecydowanie ułatwi Ci działalność. W dodatku zadbamy też o reklamę Twojego punktu w internecie, co przysporzy Ci klientów. Dołączając do nas, stajesz się elementem wielkiego projektu, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, które potem pozwoli Ci jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to serdecznie zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie i przedstawimy szczegóły przyszłej współpracy.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły