Zastanawiasz się nad prowadzeniem biznesu? A może już związałeś swoją zawodową przyszłość z działalnością w branży gastronomicznej? Zależy Ci na intratnej firmie, która wciąż zyskiwałaby wielu nowych klientów? Dobrym pomysłem jest więc franczyza w Tarnowie, aby móc spróbować swoich sił w takim biznesie. Franczyza pod skrzydłami naszej marki to pewny zysk i powodzenie na rynku w tym mieście, a może i znacznie dalej. To od Ciebie zależy, w jakim kierunku będzie się rozwijać firma i zakres oferty. Fast food zawsze przyciąga wielu klientów. Tym bardziej, gdyby chodziło o wciąż jeszcze egzotyczną dla polskiego konsumenta kuchnię meksykańską. Być może Twoi klienci gustują w takich właśnie szybkich daniach „ulicznych”. Jako, że Tarnów ma wiele do zaoferowania pod względem kulturalnym, rozrywkowym czy architektonicznym, warto byłoby spróbować zaoferować nowe dania, z jakimi wielu Tarnowian jeszcze się nie spotkało.

Franczyza fast food w Tarnowie – konkretnie, smacznie i różnorodnie

Dania meksykańskie nadal rzadko goszczą na polskich stołach. Dla niektórych będzie to minus, a inni uznają, że drzemie tu duży potencjał, który można wykorzystać do rozwijania swojej firmy. Należysz do tej drugiej grupy przedsiębiorców? Pozyskanie nowych gości do swoich restauracji, pubów, riksz, samochodów z fast foodem czy innych punktów gastronomicznych, które prowadzisz może stać się jeszcze prostsze. Nowe smaki przyciągają nowych klientów.

 

Nasza oferta jest sprawdzona, ponieważ wiemy, jakie dania meksykańskie cieszą się największym powodzeniem. Propozycja niecodziennego menu może składać się z różnorodnej listy potraw. Nawet jeśli Twoje usługi gastronomiczne nie wpisują się stricte w kuchnię meksykańską, to z pewnością znajdziesz u nas i takie specjały, które będą pasować do menu Twojej firmy. Dania słodkie, słone lub bardziej pikantne, a do tego lubiana przez większość kukurydza, typowe meksykańskie przyprawy i składniki – już sam ten opis zachęca do spróbowania choćby jednej pozycji z karty dań.

Franczyza – warto postawić na firmę z ugruntowaną pozycją na rynku

Prowadzenie franczyzy fast food w Tarnowie to tym bardziej dobry pomysł, jeśli zdasz sobie sprawę, że niczym nie ryzykujesz nawiązując z nami współpracę. Możesz jedynie zyskać – franczyzę poleca się jako pierwszy biznes, w jaki warto się zaangażować, bo jest najbezpieczniejszy. Jako solidna firma dbamy o naszą markę, reputację i zadowolenie klientów. Dlatego jeśli w Twojej ofercie pojawią się dania sygnowane logo naszej firmy, klienci będą wiedzieć, że mogą zaufać Twojemu lokalowi. Gdyby Twoi odbiorcy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie, zawsze możesz przekierować ich na naszą stronę. Łatwo więc zachęcisz swoich klientów – tych stałych, jak i nowych, do spróbowania czegoś nietuzinkowego, czego jeszcze wcześniej nie jedli.
Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą! W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły