Chcesz prowadzić własną firmę, ale nie masz pomysłu, w jakiej dziedzinie się odnajdziesz? A może boisz się, że wszelkie formalności Cię przerosną? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Możesz skorzystać z naszej propozycji i zostać naszym partnerem biznesowym. Oferujemy Ci otworzenie lokalu fast food w Radomiu.

Co zyskasz dzięki nam?

Będziemy wspierać Cię na każdym kroku i doradzimy, co zrobić, aby przyciągnąć jak największą liczbę klientów. Wiadomo przecież, że pierwsze kroki w biznesie zawsze są trudne, też kiedyś zaczynaliśmy. Dziś możemy pochwalić się świetnie działającą franczyzą w Radomiu. Ponadto zapewnimy Ci tajniki naszej kuchni oraz będziesz mógł uczestniczyć w szkoleniach kulinarnych. Dzięki współpracy z nami zyskasz wyrobioną już markę i nie będziesz musiał się martwić o reklamę. Oczywiście, trzeba będzie poinformować zainteresowanych o nowo otwartym lokalu, jednak i w tym Ci pomożemy. Poza tym będziemy wspierać Cię podczas wypełniania wszelkich dokumentów.

Franczyza fast food w Radomiu

Naszą główną domeną jest kuchnia meksykańska. Stawiamy na jakość posiłków, których podstawową bazą są kukurydza i przyprawy pochodzące z Meksyku. Kuchnia z tego regionu jest niesamowita, oparta na warzywach i ostrych przyprawach, dlatego daje niepowtarzalne doznania smakowe. Choć w naszym kraju dopiero od niedawna wzrasta jej popularność, to już ma grono swoich wiernych odbiorców. Jak więc widać, klientów nam nie zabraknie. Poza tym specjalizujemy się w tzw. jedzeniu ulicznym, aby na skorzystanie z naszego menu było stać każdego. Najważniejszy dla nas jest zawsze klient, a nie sama chęć zarobku. Co więcej, nie wymagamy konkretnego lokalu. Franczyza fast food w Radomiu, którą oferujemy, ma zadowalać kubki smakowe klientów i to jest najważniejsze. Jeśli zdecydujesz, że chcesz otworzyć biznes tylko w sezonie letnim, to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeżeli jednak postanowisz otworzyć dużą restaurację działającą przez cały rok, to także możesz liczyć na nasze wsparcie.

Dlaczego właśnie franczyza?

Podstawowym atutem pracy z nami jest to, że będziesz działał pod znanym już logo. Dzięki temu ci, którzy już nas znają, chętnie odwiedzą Twój bar czy restaurację, aby po raz kolejny zasmakować pysznego, meksykańskiego jedzenia. Poza tym otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie działania. W przypadku dodatkowej reklamy lokalu pomożemy Ci także od strony marketingowej. U nas możesz kupić produkty, za które odroczymy Ci termin opłaty.

 

Jeśli coś jest dla Ciebie niejasne bądź nie poruszyliśmy tematu, który Cię interesuje, zadzwoń na naszą infolinię. Postaramy się udzielić wyczerpujących odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytania.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły