Olsztyn to jedno z większych polskich miast, w którym spore grono mieszkańców poszukuje ciekawych lokali gastronomicznych, gdzie można dobrze i smacznie zjeść. Jeśli planują Państwo założenie lub rozszerzenie swojego biznesu w Olsztynie, to nasza oferta z pewnością pozwoli Państwu na osiągnięcie sukcesu i odpowiednich zysków. Franczyza w Olsztynie umożliwia prowadzenie działalności pod szyldem Crazy Corn. W swoim lokalu lub punkcie będą mogli Państwo serwować smaczne potrawy związane z tak zwanym “street food” czyli jedzeniem ulicznym rodem z Meksyku. Potrawy te bazują w głównej mierze na kukurydzy w różnej formie, z wieloma ciekawymi, smacznymi i aromatycznymi dodatkami.

 

Dopasowanie do różnych form działalności gastronomicznej

Franczyza fast food w Olsztynie w ramach współpracy z Crazy Corn to bardzo dobry pomysł ze względu na dużą elastyczność naszej oferty. Zapewniamy partnerom możliwość stworzenia wielu różnych punktów prowadzenia działalności, takich jak budki, przyczepy, ryksze czy też standardowe lokale z jedzeniem. W każdym przypadku działalność polega na serwowaniu posiłków na zewnątrz, w ramach tak zwanego “street food”. Jesteśmy elastyczni nie tylko pod względem rodzaju biznesu, ale również czasu jego trwania. Wspieramy działalność lokali i punktów całorocznych oraz sezonowych. Można więc zauważyć, że jesteśmy bardzo elastyczni i to właśnie ze względu na ten atut, z naszej oferty korzysta wielu przedsiębiorców.

 

Uczciwa współpraca i liczne korzyści dla partnerów

Korzystanie z naszej profesjonalnej oferty, jaką jest franczyza w Olsztynie, wiąże się z licznymi atutami oraz korzyściami dla partnerów biznesowych. Przede wszystkim mają oni dostęp do nowatorskiego biznesu, w ramach którego zapewniają swoim klientom coś smacznego i zupełnie nowego. W ramach współpracy z naszą marką mogą Państwo zamawiać różne składniki, produkty i towary w atrakcyjnych cenach oraz z odroczonym terminem płatności. Wspieramy również Państwa biznes w zakresie negocjacji handlowych i pomocy w poszukiwaniu inwestorów. Poza tym zajmujemy się kompleksowymi działaniami marketingowymi w zakresie ogólnopolskim oraz lokalnym. Nasi partnerzy mają dostęp do interesujących i unikalnych receptur oraz do profesjonalnych szkoleń, dzięki którym możliwe będzie znaczne podniesienie standardów obsługi klienta w Państwa lokalu lub punkcie gastronomicznym. Jak widać, współpraca z nami wiąże się z wieloma atutami. Zachęcamy do zakładania lub rozwijania własnego biznesu gastronomicznego.

 

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły