Marzy Ci się własny biznes, ale nie masz konkretnego pomysłu? Jednym  z ciekawszych sposobów na posiadanie dochodowego przedsiębiorstwa jest franczyza. Możemy Ci ją zaproponować, jeśli tylko zechcesz. Nasi partnerzy są już w pełni zadowoleni z tego, co osiągnęli dzięki współpracy z nami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem, który nieco bliżej opisuje to, na czym polega współpraca z nami. Dowiedz się więcej o franczyzie w Olsztynie oraz o naszej firmie. Zobacz koniecznie, co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Co mogę mieć we współpracy z wami?

Rozpoczynając współpracę z nami będziesz się mógł stać właścicielem lokalu gastronomicznego z wyjątkowo pysznym meksykańskim jedzeniem. Naszą specjalnością i głównym składnikiem, z jakiego tworzone są przysmaki i potrawy jest kukurydza. Wyjątkowe i zaskakujące potrawy mogą znaleźć się właśnie w Twoim punkcie gastronomicznym. Jesteśmy pewni, że Twój biznes będzie się odpowiednio dobrze sprawował. Nasz pomysł jest przede wszystkim oryginalny i jedyny w swoim rodzaju. Z całą pewnością i Ty będziesz mógł dotrzeć do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukają czegoś wyróżniającego się, co ich zaskoczy oraz zaoferuje coś, czego jeszcze nie mieli okazji spróbować. Nasz oferta z całą pewnością dociera do klientów, chcących przełamania codziennej rutyny oraz poznania nowych smaków. Docieramy do klientów w różnych zakątkach kraju, a ponieważ dopiero rozpoczynamy naszą działalność, to także i Ty możesz nam w tym towarzyszyć i pomóc nam wypromować nasze smaki na większą skalę, stając się przy tym jedną z pierwszych osób, które będą miały niebagatelny wkład w rozwój firmy. My ze swojej strony zapewniamy szerokie wparcie na każdym etapie działalności, bez względu na wielkość Twojej działalności. 

Na co mogę liczyć podejmując z wami współpracę?

Rozpoczynając z nami współpracę będziesz mógł podjąć decyzję o tym, jaki rodzaj lokalu chcesz prowadzić. Może to być przyczepa gastronomiczna, postawiona w wybranym przez Ciebie miejscu. Lokal gastronomiczny z okienkiem, który wymaga niewielkiego budżetu. Być może skorzystasz z opcji wózka gastronomicznego, co jest ciekawym rozwiązaniem, które będzie jednocześnie mobilne. Innym rozwiązaniem dla Ciebie będzie prowadzenie stanowiska w markecie. 
Jak więc widzisz, mamy do zaoferowania bardzo dużo ciekawych rozwiązań, dzięki którym Twój biznes może zrobić pozytywne wrażenie. Jeśli zainteresowała Cię nasza franczyza na terenie Olsztyna, to koniecznie się z nami skontaktuj. Razem możemy osiągnąć wiele.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły