Prowadzenie własnego biznesu to znakomity sposób na realizowanie swoich ambicji zawodowych oraz znalezienie źródła dochodu umożliwiającego życie na odpowiednim poziomie. To jednak nie tylko szereg możliwości i duża decyzyjność, ale również odpowiedzialność. Założenie własnej działalności gospodarczej wymaga odwagi i pomysłu, który pozwoli na zwiększenie szans na osiągnięcie rynkowego sukcesu. Bardzo ciekawą opcją jest franczyza stanowiąca niemalże gotowe rozwiązanie, które wystarczy wcielić w życie. Jeśli interesuje Państwa franczyza, a Międzyzdroje są miejscem Państwa zamieszkania, przygotowana przez nas oferta Crazy Corn to coś, z czym warto się zapoznać!

 

Unikalny smak, innowacyjny pomysł i wiele możliwości

Crazy Corn to wyśmienita kukurydza, która jest przyrządzana na wiele różnych sposobów. Każdy z nich zachwyca unikalnymi walorami smakowymi i sprawia, że nie można powstrzymać się przed sięgnięciem po kolejną sztukę! Inspiracją dla stworzenia tej wyśmienitej przekąski było dla nas uliczne jedzenie pochodzące z Meksyku. Na tej idei bazuje franczyza fast food, w przypadku której Międzyzdroje będą znakomitą lokalizacją pod względem biznesowym. Świeża kukurydza zatopiona w aromatycznych, pikantnych lub słodkich sosach, serwowana szybko i dokładnie tak, jak klienci lubią najbardziej – to oferta, która wyróżni się na tle standardowych punktów gastronomicznych, których w każdym mieście nie brakuje. Szerokie menu i prostota przygotowywania każdego z konkretnych wariantów stanowią sprawdzony sposób na odniesienie sukcesu i trafienie w gust konsumentów.

 

Czy w mieście takim jak Międzyzdroje franczyza fast food ma szansę na powodzenie?

Decydując się na współpracę z nami nie muszą Państwo obawiać się niezrozumiałych kruczków prawnych. Biznes opiera się na jasnych zasadach, elastyczności oraz płynnie przebiegającej współpracy. System jest transparentny i ułatwia odnalezienie się w tym świecie nawet początkującym przedsiębiorcom. Wystarczy zdecydować się na określoną opcję franczyzową, posiadać minimalny kapitał oraz wykazywać zaangażowanie i gotowość do współpracy z centralą. Co Państwo zyskują, rozpoczynając biznes oparty na modelu, którym jest franczyza w Międzyzdrojach? Przede wszystkim szereg szkoleń, możliwość skorzystania z odroczonej płatności podczas zakupu towaru, nasze wsparcie w negocjacjach handlowych i wyłączność prowadzenia tego biznesu na danym terytorium. Franczyza fast food w miejscowości turystycznej to znakomity pomysł, zwłaszcza na biznes sezonowy lub pracę dodatkową. Wczasowicze, którzy przyjeżdżają tam od wczesnej wiosny aż do późnej jesieni, stanowią znakomitą grupę docelową

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły