Serdecznie zachęcamy przedsiębiorców do zainteresowania się naszą ofertą, jaką jest franczyza fast food w Lublinie. Oferujemy atrakcyjny model współpracy nakierowany na korzyści obu stron. Dzięki współpracy z naszą firmą mogą Państwo założyć działalność nakierowaną na serwowanie smacznych i pożywnych dań wchodzących w skład szeroko pojętego meksykańskiego jedzenia ulicznego. W głównej mierze bazuje ono na grillowanej i gotowanej kukurydzy oraz różnych dodatkach o słonym, ostrym czy też słodkim smaku. Bogata różnorodność dań sprawia, że działalność gastronomiczna prowadzona we współpracy z naszą marką, zapewni Państwu zainteresowanie wielu klientów, którzy poszukują smacznych oraz zupełnie nowych dań. Potrawy różnią się od tego, co oferują tradycyjne lokale specjalizujące się w jedzeniu typu fast food.

 

Franczyza w Lublinie z Crazy Corn

Nasza firma jest nastawiona na zapewnienie partnerom jak najwyższego poziomu zadowolenia ze współpracy. Jesteśmy więc bardzo elastyczni i potrafimy dopasować się do różnych potrzeb oraz pomysłów przedsiębiorców, którzy z nami współpracują. Nasi partnerzy mogą więc prowadzić działalność w ramach swojego istniejącego lokalu gastronomicznego. Istnieje też możliwość serwowania dań z budki, przyczepy, rykszy, wysepki itp. Zapewniamy partnerowi dowolność, jeśli chodzi o wybór miejsca, w którym serwowane będą dania. Co więcej, zapewniamy elastyczne podejście, jeśli chodzi o rodzaj prowadzonego punktu gastronomicznego. Oferujemy wsparcie przedsiębiorcom, którzy prowadzą biznes sezonowy oraz całoroczny.

 

Współpraca nakierowana na korzyści

Warto zaznaczyć, że oferowana przez nas franczyza fast food w Lublinie zapewnia liczne korzyści oraz wiele form wsparcia dla naszych partnerów biznesowych. Bardzo ważną zaletą działania we współpracy z naszą marką jest możliwość kupowania towarów z opóźnioną płatnością oraz korzystania z oferty leasingu. Nasi partnerzy otrzymują wsparcie w zakresie dostępu do autorskich receptur. Oprócz tego oferujemy profesjonalnie prowadzone szkolenia gastronomiczne, dzięki którym pracownicy Państwa lokalu będą obsługiwać klientów na bardzo wysokim poziomie jakości. Specjaliści zatrudnieni w naszej firmie pomagają w negocjowaniu umów najmu i handlowych oraz wspierają partnerów w zakresie marketingu krajowego i lokalnego. W przypadku pojawienia się wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Konsultanci chętnie udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.

 

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły