Pragniesz stać się przedsiębiorcą, jednak brakuje Ci pomysłu na własny biznes? Obawiasz się, że nie posiadasz znajomości w branży, hurtowni oraz stosownej wiedzy dotyczącej prowadzenia własnej działalności gospodarczej? To żaden problem! Wystarczy, że skorzystasz z gotowego pomysłu, który stanowi sprawdzoną receptę na sukces. Wdrażając go w życie zyskasz szansę na dużą elastyczność, decyzyjność i robienie czegoś, co przyniesie Ci satysfakcję. Jeśli brzmi to zachęcająco i interesuje Cię franczyza, a Legnica jest miejscem Twojego zamieszkania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą Crazy Corn!

Wyróżnić się spośród różnorodnej oferty gastronomicznej

Zachwyć swoich klientów wyśmienitym smakiem dań meksykańskich typowych dla ulicznego jedzenia, które bazują na kukurydzy wysokiej klasy. Kluczem do sukcesu jest między innymi możliwość przygotowywania jej na wiele rozmaitych sposobów, dzięki czemu rośnie prawdopodobieństwo tego, że trafisz w gust większości konsumentów. W menu znajdziesz potrawy serwowane na słodko i na słono, obfitujące w aromatyczne przyprawy o intensywnym i niebanalnym smaku. Przygotujesz je szybko i bez zbędnych problemów, odpowiadając na potrzeby odbiorców i zyskując dzięki temu przewagę nad innymi lokalami gastronomicznymi.

Współpraca korzystna dla obu stron

W mieście takim jak Legnica franczyza fast food ma duże szanse na powodzenie. Jeśli zdecydujesz się na podjęcie tego kroku, możesz być pewien, że współpraca z nami będzie przebiegać bez zbędnych problemów oraz na transparentnych zasadach. Dostarczamy Ci gotowy model biznesowy i służymy kompleksową pomocą niemal na każdym z etapów prowadzenia firmy. Otrzymujesz od nas dane dostawców, dostęp do profesjonalnych szkoleń, opcję skorzystania z odroczonej płatności podczas dokonywania zakupu towaru oraz wsparcie z zakresu działań marketingowych. Co ważne, cenimy sobie także Twoje zdanie. Sam możesz zdecydować, w jakiej formie będzie funkcjonował Twój punkt gastronomiczny działający pod naszym szyldem. Wyspa, większy lokal przywodzący na myśl prawdziwą restaurację, przyczepa, a może niewielka budka lub riksza? Masz naprawdę wiele możliwości. Działalność możesz prowadzić przez cały rok lub sezonowo, umiejętnie łącząc to z pozostałymi obowiązkami zawodowymi i prywatnymi. Przekonuje Cię nasza oferta i dysponujesz kapitałem, który umożliwia stawianie pierwszych kroków w świecie biznesu? W takim razie zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły