Crazy Corn to nowość na polskim rynku. Jest to nic innego jak gotowana lub grillowana kukurydza podana w ciekawej formie – słonej, słodkiej, ostrej czy orzeźwiającej. Sprawdzone receptury z Meksyku, na których opierają się przygotowywane produkty sprawią, że Crazy Corn stanie się prawdziwym hitem. To z kolei daje Państwu możliwość rozwoju własnej działalności przy niewielkich kosztach inwestycji. Jakie są zatem możliwości?

 

Założenie franczyzy w Krynicy-Zdrój

W czasach pandemii założenie własnej franczyzy, czyli wykorzystanie już sprawdzonej koncepcji, może być dla Państwa bezpiecznym i sprawdzonym rozwiązaniem, a jednocześnie ciekawym sposobem na biznes całoroczny lub sezonowy. Franczyza w Krynicy Zdrój ma szansę przyciągnąć poszukiwaczy kulinarnych przygód i nowych smaków. Pomysł został zaczerpnięty z Meksyku, a w Polsce budzi duże zainteresowanie.

Crazy Corn to możliwość rozwijania zdolności biznesowych i kulinarnych. Rozwiązanie to daje prowadzącemu dużą swobodę. Kukurydza podawana na różne sposoby to posiłek, który sprawdzi się zarówno w nadmorskich miejscowościach turystycznych, jak i w większych i mniejszych miastach. Szczególnie w sezonie, gdy fast food w Krynicy Zdrój cieszy się dużą popularnością, jest to duża szansa sukces. Crazy Corn to street food jedyny w swoim rodzaju. Każdy zna już lody, pizzę czy kebaby, ale kukurydza podawana na różne sposoby z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych klientów poszukujących nowych doznań smakowych, co da Państwu szansę na szybki zwrot inwestycji.

 

Klarowny system franczyzowy

System współpracy dla franczyzy w Krynicy Zdrój jest taki sam jak w każdym innym miejscu w Polsce. Przed Państwem znajduje się prosty, elastyczny i przejrzysty model franczyzowy. Działa to tak, że zakupujecie Państwo wybrany model (np. wózek czy riksze) na własność lub w leasingu. Ceny, w zależności od wybranego modelu, wahają się od 17 tys. zł (wózek) do 35 tys. zł (lokal z serwisem wewnątrz). Sieć pobiera jedynie opłatę franczyzową, czyli 5% od obrotu, zapewnia “know-how” oraz wsparcie dla Państwa w przypadku jakichkolwiek pytań, a w szczególności na początkowych etapach rozwoju własnej franczyzy.

 

Franczyza fast-food w Krynicy Zdrój – czy to się opłaca?

Bezkonkurencyjny i elastyczny model franczyzowy to nieszablonowe podejście i rozwiązanie w czasach, gdy podczas pandemii nie działają tradycyjne lokale gastronomiczne. Elastyczność oferty pozwala dopasować ją do specyfiki wybranego miejsca. Franczyza sprawdzi się zarówno w Krynicy Zdrój, jak i w innych miastach. Działa tu przede wszystkim efekt nowości, który przyciąga klientów, a egzotyczne smaki powodują, że wrócą oni po “szaloną kukurydzę” jeszcze nie raz

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły