Założenie działalności to nie lada wyzwanie i duża niepewność, szczególnie w pierwszym roku prowadzenia firmy. Jednocześnie branża gastronomiczna jest jedną z tych, które cieszą się powodzeniem niezależnie od rejonu, miesiąca czy trendów. Franczyza w Koszalinie dla restauracji, pubów, samochodów czy riksz gastronomicznych może być ciekawym sposobem na sukcesywne poszerzanie swojej oferty. To rozwiązanie atrakcyjne również dla wszystkich początkujących biznesmenów. Naszym partnerem biznesowym może zostać dosłownie każdy przedsiębiorca, który tylko chciałby prowadzić swoją firmę pod szyldem naszej marki lub dodać do swojej oferty produkty z naszego menu.

Bogata oferta pysznych, meksykańskich potraw skusi każdego smakosza

Franczyza fast food w Koszalinie ma dać Państwu powody do zadowolenia – nie wystarczy tylko nawiązać współpracę z jakąkolwiek firmą. Wybierając właśnie naszą ofertę, mają Państwo pewność, że po dania sygnowane naszą marką będą się ustawiać kolejki. Rynek gastronomiczny wciąż jeszcze się nie nasycił potrawami kuchni meksykańskiej, w tym takimi, które my proponujemy. Są to dania na bazie lubianych składników, czyli m.in. kukurydzy i typowych meksykańskich dodatków i przypraw – mają one swój wyrazisty smak. Państwa klienci preferują dania słodkie – znajdą się również dania meksykańskie, które sprostają takim gustom. Analogicznie za atrakcyjną będą uważać Państwa ofertę ci, którzy wolą dania ostre bądź słone – potraw meksykańskich w takim typie również nie brakuje w naszym menu.

Franczyza fast food Koszalin w stylu meksykańskim

Nie oferowali Państwo dotychczas dań innych kuchni poza polską? Z naszą pomocą Państwa oferta gastronomiczna bardzo szybko zyska popularność, wyprzedzając konkurencję. Wierzymy, że atrakcyjne i różnorodne menu w takiej nadmorskiej, turystycznej miejscowości jak Koszalin jest bardzo ważne. Mogą liczyć Państwo na nasze wsparcie – na każdym etapie rozwoju swojego biznesu w branży gastronomicznej.

 

Szkolenia, również marketingowe – mogą Państwo z nami na nie liczyć, służymy także wszelką pomocą w razie jakichkolwiek pytań. Sami też mogą Państwo zdecydować, jakie meksykańskie dania znajdą się w Państwa ofercie i w jaki sposób będą je Państwo proponować swoim klientom. Nasza firma ma już ugruntowaną pozycję na rynku – na terenie całego kraju. Daje to Państwu możliwość poszerzania przestrzeni, gdzie będą Państwo proponować nasze meksykańskie potrawy. Serwując pyszne dania, które z typowym fast foodem mają niewiele wspólnego, mogą Państwo zadowolić zarówno tych, preferujących uliczną żywność, jak i tych dbających o zdrowy styl życia. Zapraszamy do współpracy!

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły