Jeśli poszukują Państwo ciekawego pomysłu na dochodowy biznes, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, jaką jest franczyza fast food w Kołobrzegu. Miejscowość ta jest bardzo dobrze znana wśród osób zainteresowanych ciekawym wypoczynkiem nad morzem. Wielu turystów oraz mieszkańców Kołobrzegu korzysta z ofert przygotowywanych przez różne lokale oraz punkty specjalizujące się w serwowaniu dań typu fast food. Łącząc z nami siły, mogą Państwo wyjść do klientów z niezwykle ciekawą propozycją, jaką jest serwowanie posiłków charakterystycznych dla kuchni meksykańskiej.

 

Smaczne i zróżnicowane meksykańskie jedzenie uliczne

Oferowana przez nas franczyza w Kołobrzegu obejmuje lokale i punkty gastronomiczne, które specjalizują się w serwowaniu smacznych dań meksykańskich bazujących w głównej mierze na kukurydzy i różnych ciekawych dodatkach, a także przyprawach. Oznacza to, że mogą Państwo serwować różnorodne dania na słono, ostro oraz słodko. Innymi słowy, prowadzenie biznesu w ramach naszej sieci pozwoli dotrzeć do gustów różnych osób. Kuchnia meksykańska dopiero zdobywa popularność w naszym kraju, więc dzięki naszej franczyzie będą Państwo w stanie dostarczyć klientom coś smacznego i jednocześnie oryginalnego. Ludzie lubią nowości kulinarne i z pewnością wielu z nich zainteresuje się potrawami serwowanymi przez naszych partnerów.

 

Profesjonalna i przejrzysta współpraca

Bardzo ważną zaletą, która wiąże się z naszą ofertą, jest przejrzysta współpraca. Nasza franczyza fast food w Kołobrzegu to  bardzo elastyczna propozycja. Oznacza to, że w ramach współpracy z nami, mogą Państwo prowadzić duży lokal, budkę, serwować dania z rykszy, wyspy gastronomicznej oraz innych punktów tego rodzaju. Podejmujemy współpracę z biznesami całorocznymi oraz sezonowymi. Można więc zauważyć, że jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy się dopasować do zróżnicowanych potrzeb i możliwości naszych partnerów biznesowych. Nasza oferta jest godna uwagi ze względu na liczne korzyści dla biznesów działających pod naszym szyldem.

 

Zalety korzystania z naszych usług

Nasza profesjonalna franczyza w Kołobrzegu wiąże się z licznymi atutami. Partnerzy mają możliwość kupowania towarów z odroczonym terminem płatności, a także dostęp do wielu ciekawych receptur i fachowych szkoleń gastronomicznych. Prowadząc u nas biznes, nie muszą się Państwo martwić o reklamę, ponieważ pomagamy w kwestiach z zakresu marketingu krajowego oraz lokalnego. W razie pytań lub wątpliwości chętnie udzielamy porad i odpowiedzi w ramach naszej infolinii.

 

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły