Nasza marka zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku gastronomicznym ze względu na doskonały smak oraz innowacyjny charakter serwowanych przez nas dań. Proponujemy Państwu atrakcyjną współpracę w ramach modelu biznesowego, jakim jest franczyza fast food w Katowicach. Oferujemy kompleksową pomoc w otwarciu biznesu gastronomicznego oraz rozwinięciu już istniejącej działalności. Dzięki nam możliwe jest znalezienie stałego lub dodatkowego źródła zarobku. Wystarczy tylko podjąć współpracę z nami, aby czerpać z niej liczne korzyści.

 

Profesjonalna współpraca w ramach marki Crazy Corn

Oferowana przez nas franczyza w Katowicach obejmuje kompleksową pomoc dla naszych partnerów biznesowych. Jesteśmy bardzo elastyczni i potrafimy dopasować się do zróżnicowanych potrzeb oraz pomysłów i projektów naszych współpracowników. Oznacza to, że mogą Państwo prowadzić działalność na rykszy, w budce, przyczepie lub większym albo mniejszym lokalu fast food. Współpracujemy z partnerami biznesowymi zarówno w zakresie działalności całorocznej, jak i sezonowej. Innymi słowy, każdy niezależnie od pomysłu może liczyć na nasze wsparcie.

 

Najważniejsze zalety współpracy z Crazy Corn

Franczyza fast food w Katowicach oferowana przez naszą firmę jest rozwiązaniem godnym polecenia ze względu na liczne atuty i korzyści dla naszych partnerów biznesowych. W Katowicach trudno o punkty ze smacznym meksykańskim jedzeniem ulicznym bazującym na kukurydzy więc mogą Państwo zaproponować swoim klientom coś smacznego i zupełnie nowego. Pomagamy członkom naszej sieci w pozyskiwaniu inwestorów, wspieramy ich w procesie negocjowania różnych umów oraz umożliwiamy im leasing lub zakup różnych towarów z odroczonym terminem płatności. Zapewniamy również wsparcie w postaci unikalnych receptur oraz profesjonalnych szkoleń gastronomicznych, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług oraz doskonały smak serwowanych dań. Zajmujemy się też marketingiem lokalnym i krajowym, a w razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii, której pracownicy chętnie udzielą Państwu odpowiedniego wsparcia.

 

Wysoka jakość i doskonały smak potraw

Decydując się na rozwiązanie, jakim jest nasza franczyza w Katowicach, zyskują Państwo dostęp do szerokiego zakresu receptur obejmujących meksykańskie dania bazujące na kukurydzy. Mogą Państwo serwować różne potrawy na słono, ostro czy też słodko. Oznacza to, że lokale współpracujące z nami na zasadzie franczyzy, są w stanie dopasować się do zróżnicowanych potrzeb i gustów swoich klientów.

 

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły