Nasza oferta została przygotowana z myślą o osobach planujących otwarcie własnej działalności gastronomicznej w Jastrzębiej Górze. Jest to miejscowość nadmorska, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród turystów w sezonie letnim oraz poza nim. Oznacza to, że skorzystanie z naszej oferty, jaką jest franczyza w Jastrzębiej Górze, może wiązać się ze sporymi zyskami, tym bardziej że oferujemy zupełnie nową formę działalności, zyskuje ona dopiero popularność w naszym kraju. Z naszej pomocy mogą korzystać osoby, które dopiero co zakładają firmę, szukają pracy lub chcą poszerzyć swoją działalność albo planują biznes sezonowy. W każdym z tych przypadków zapewniamy profesjonalną pomoc i praktyczne rozwiązania.

Sprzedaż meksykańskiego jedzenia

Nasza franczyza fast food w Jastrzębiej Górze obejmuje sprzedaż tak zwanego meksykańskiego jedzenia ulicznego bazującego na grillowanej lub gotowanej kukurydzy. Zaletą tej formy działalności jest dostarczanie klientom zupełnie nowych dań w wielu różnych wersjach, wśród których każdy może znaleźć coś dla siebie. To z kolei przełoży się na dużą popularność Państwa biznesu i na generowanie sporych zysków, szczególnie w sezonie turystycznym. Jeśli więc marzą Państwo o nowatorskim biznesie przyciągającym klientów, to nasza oferta jest dla idealna.

Elastyczna i wygodna współpraca dla każdego

Warto dodać, że nasza franczyza w Jastrzębiej Górze to model biznesowy charakteryzujący się dużą elastycznością pod kątem dań, które mogą Państwo oferować swoim klientom. W menu proponowanym przez naszą markę znajduje się między innymi kukurydza z masłem i solą oraz dania ostre charakterystyczne dla Meksyku. Nie brakuje również słodkich propozycji. Co więcej, oferujemy kilka modeli franczyzowych obejmujących lokale gastronomiczne, ryksze, wyspy, przyczepy i nie tylko. Mogą Państwo prowadzić biznes na zewnątrz lub w lokalu w trybie całorocznym lub sezonowym. Potrafimy dopasować się do różnych form działalności.

Zalety naszych rozwiązań franczyzowych

Bez wątpienia atutem, jaki oferuje nasza franczyza fast food w Jastrzębiej Górze, jest możliwość serwowania zupełnie nowych smacznych i zdrowych dań. Oferujemy Państwu szerokie wsparcie w formie zakupu towarów z odroczonym terminem płatności czy też marketingu lokalnego oraz ogólnopolskiego. Zapewniamy dostęp do receptur oraz profesjonalnych szkoleń gastronomicznych, oraz posiadamy wyłączność terytorialną, dzięki której będą Państwo jedynymi dostawcami oryginalnych meksykańskich posiłków.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły