Gorzów Wielkopolski jest jednym z tych miast na terenie kraju, w którym nie można się nudzić. Mnóstwo zieleni, zabytków czy rozrywek i wydarzeń kulturalnych – zachęca do spędzania wolnego czasu poza domem, w mieście. Dlaczego więc nie wyjść naprzeciw oczekiwaniom spacerujących, głodnych nieraz mieszkańców i turystów? Mogą Państwo zaproponować gotowe dania typu fast food, które będą się kojarzyć wyłącznie ze zdrową i smaczną żywnością. Franczyza w Gorzowie Wielkopolskim to atrakcyjny sposób na dochodowy biznes – nie muszą być Państwo ekspertami w branży gastronomicznej, by odnieść sukces. Kuchnia, którą Państwu proponujemy, cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a kto raz spróbuje, ten zwykle wraca po więcej.

Dania meksykańskie typu fast food – na miejscu, na wynos, z dowozem

Franczyza w Gorzowie Wlkp w branży gastronomicznej nie jest jak rosyjska ruletka. Dania meksykańskie, które mamy w swojej ofercie, sprostają nawet najbardziej wyrafinowanym podniebieniom smakoszy z województwa lubuskiego. W naszym menu goszczą potrawy słone, słodkie i ostre – jest ich naprawdę dużo, więc znajdą Państwo wśród nich te, które będą hitem w Państwa ofercie. Niezależnie od tego, czy prowadzą Państwo dużą restaurację, mniejszy pub, karczmę czy sprzedają swoje szybkie dania w centrach handlowych, nasza oferta będzie dla Państwa atrakcyjna. Mogą Państwo dostarczać nasze potrawy kuchni meksykańskiej na wiele sposobów – bezpośrednio, stacjonarnie lub mobilnie, a także proponując dania na wynos czy nawet catering. Z naszą ofertą dań meksykańskich Państwa firma może systematycznie się rozwijać – i to w kierunku, który Państwo wybiorą. Nasze potrawy są znane na terenie całego kraju, co również umożliwia Państwu rozwinięcie skrzydeł i pozyskiwanie odbiorców poza województwem lubuskim.

Dlaczego franczyza fast food w Gorzowie Wlkp się opłaca?

Franczyza fast food w Gorzowie Wlkp to doskonały pomysł na intratny i satysfakcjonujący rodzaj działalności. Nic tak naprawdę Państwo w takim przypadku nie ryzykują, jeśli tylko podejdą Państwo na poważnie do prowadzenia swojego punktu gastronomicznego. Ludzie lubią dobrze zjeść – najlepiej za przystępne pieniądze – a Państwa oferta im to umożliwi. Proponując dania rodem z meksykańskich ulic, wiedzą Państwo, że wielu klientów się na nie skusi. Dania na bazie kukurydzy, meksykańskich przypraw i dodatków nie są jeszcze u nas tak popularne jak kuchnia chińska czy wietnamska.

 

Franczyza fast food w Gorzowie Wielkopolskim – w postaci usług gastronomicznych – to również szansa na pozyskanie wielu nowych odbiorców. Czy dotychczas zastanawiali się Państwo, jak uatrakcyjnić ofertę swojej restauracji czy budki z fast foodem? Z pewnością potrawy meksykańskie będą ciekawym uzupełnieniem dań cieszących się powodzeniem w Państwa ofercie. Zapraszamy do kontaktu!

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły