Własny biznes jest marzeniem wielu osób. Zarabianie na swoich warunkach, stabilność, spokój – jednak rozpoczęcie działalności nie jest takie proste, jak to się wydaje. Początkującym przedsiębiorcom bywa bardzo ciężko, dlatego wychodzimy im naprzeciw, proponując franczyzę fast-food w Gliwicach. Z nami postawisz swoje pierwsze kroki w biznesie i zdobędziesz dużo doświadczenia, które z całą pewnością przyda Ci się w przyszłości.

Własny biznes w branży gastronomicznej – franczyza w Gliwicach

Dzięki nam rozkręcisz swój punkt gastronomiczny w Gliwicach szybko i sprawnie. Jest to możliwe dzięki wyjątkowemu modelowi franczyzy. Taka formuła prowadzenia biznesu skraca drogę do otworzenia własnej działalności i redukuje ilość papierkowej pracy, którą trzeba wykonać, zakładając lokal samodzielnie. 

Nasza oferta wyróżnia się zdecydowanie na tle innych. Dostępne u nas potrawy wywodzą się bezpośrednio z kuchni meksykańskiej i bazują na kukurydzy z rozmaitymi dodatkami. Wśród nich znajdzie się coś dla fanów słodyczy i pikanterii, a także klasycznych słonych smaków. To właśnie wyróżniające się menu sprawia, że Twój lokal będzie cieszył się zainteresowaniem klientów.

 

Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz dostęp do specjalnych receptur, według których powstaje nasze jedzenie. Oprócz tego dostajesz także możliwość zamawiania towaru z odroczoną płatnością, co zdecydowanie ułatwi Ci start.

Dlaczego warto wybrać nasz projekt?

Ponieważ jesteśmy rzetelnymi partnerami biznesowymi – lokale pod naszą marką funkcjonują w wielu miejscach kraju i regularnie się rozwijamy. Z nami spełnisz marzenie o własnym biznesie. Nie musisz obawiać się tego, że brakuje Ci umiejętności lub wiedzy. Przygotowaliśmy specjalne szkolenia, na które możesz się zgłosić, żeby zdobyć wszystkie informacje, których potrzebujesz do spokojnego prowadzenia firmy.

 

Jesteśmy bardzo elastyczni na wielu polach. Możesz dowolnie wybrać formę działalności, jaka Ci najbardziej odpowiada (lokal, przyczepa, budka, sprzedaż z rikszy czy wyspa w centrum handlowym). Nie musisz się też martwić o marketing – posiadamy wszelkie narzędzia, aby zająć się nim za Ciebie. Współpracujemy z lokalami zarówno sezonowymi, jak i całorocznymi, dzięki czemu wspieramy wszystkich przedsiębiorców. Jeśli jesteś zainteresowany otwarciem działalności z nami, ale masz jakiekolwiek pytania, to nie bój się ich zadać! Skontaktuj się z nami – z miłą chęcią wyjaśnimy ci wszystko, a przy okazji przedstawimy szczegóły franczyzy.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły