Samodzielne pierwsze kroki w biznesie bywają trudne. Tym bardziej w miejscu, w którym co roku pojawia się wielu turystów. Jeśli chcesz rozpocząć swoją działalność, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, to doskonale trafiłeś. Franczyza fast-food w Darłowie, którą oferujemy, to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza na początku działalności. Zapraszamy!

Wyjątkowy biznes związany z gastronomią – franczyza w Darłowie

Turyści na wakacjach uwielbiają próbować nowości, tym bardziej pochodzących z innych krajów. Dania meksykańskie, które oferujemy pod postacią przyprawionej kukurydzy na patyku, wywodzą się z ulicznego jedzenia, które w Meksyku jest dostępne niemal na każdym rogu. Pyszne, sycące i nieszablonowe – to znaki charakterystyczne naszych przekąsek. Teraz i Ty możesz je oferować klientom w Darłowie, prowadząc swój własny biznes!

Dzięki unikalnemu menu znacznie łatwiej będzie Ci zainteresować klientów. Nie oferujemy kolejnej wariacji na temat klasycznych zapiekanek czy pizzy. Nasze potrawy bardzo się wyróżniają, a do tego proponujemy pełną gamę smaków – od słodkich, przez słone, aż po pikantne – więc każdy klient znajdzie to, na co akurat w tym momencie ma ochotę.

Samodzielne zarządzanie punktem gastronomicznym to nie lada wyzwanie dla wielu osób. Z nami jednak nie musisz się martwić. Model franczyzy jest przyjazny przedsiębiorcom i dzięki niemu rozpoczniesz działalność znacznie szybciej, niż gdybyś miał rozkręcać biznes na własną rękę.

Samodzielne prowadzenie działalności ma jednak wiele zalet, które przyciągają bardzo wielu zainteresowanych. Wśród nich jest między innymi stabilność, którą ona gwarantuje. Ponadto często przynoszą one duże zyski, co także ma ogromne znaczenie.

Postaw na rzetelność i przejrzystość

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele osób, nawet mimo szczerych chęci, żeby do prowadzić biznes samodzielnie, po prostu boi się, że sobie nie poradzi. W tym celu organizujemy specjalne szkolenia, na których dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz wiedzieć, aby rozpocząć swoją działalność. Ponadto osoby, które zdecydują się na współpracę z nami, mogą liczyć na pomoc w wielu obszarach. Zamówimy dla Ciebie towar z odroczeniem płatności, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o zaopatrzenie. Co więcej – zadbamy też o marketing i reklamę, więc będziesz mógł skupić się na prowadzeniu firmy. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy i dołączeniem do naszego ogólnopolskiego projektu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Przekonaj się sam już dziś, czy to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie!

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły