Na terenie Polski działa całkiem sporo firm funkcjonujących w oparciu o franczyzę. Wiele lokali serwuje lody, burgery czy hot dogi, lecz czy znasz taki podający wyjątkową, smakową kukurydzę? Crazy Corn to zupełna nowość, oparta na recepturze z samego Meksyku. Jeśli nie masz pomysłu na biznes, skorzystaj z opcji, jaką jest franczyza fast food w Częstochowie i zacznij serwować wyjątkowe przekąski, takie jak „Elotes”, „Rafael Corn” i „Cheese Corn Grand”. 

Franczyza fastfood – Częstochowa. Dlaczego warto? 

Według badań popularność fast foodów stale wzrasta. Jednak wypromowanie kolejnego lokalu oferującego pizzę czy burgery to nie lada wyzwanie. Aby zdobyć zainteresowanie klientów, należy się wyróżnić. Polacy uwielbiają eksperymentować i szukać nieznanych, oryginalnych smaków. Serwując Crazy Corn z pewnością zaskoczysz swoich konsumentów. 

 

Skorzystanie z franczyzy fast food ma wiele zalet. Przede wszystkim otrzymujesz dostęp do wyjątkowych przepisów i sprawdzonych źródeł zaopatrzenia. Dodatkowo masz zapewnione wsparcie na każdym etapie inwestycji, dzięki czemu nie musisz martwić się, że zostaniesz sam w razie komplikacji. Franczyza to także gwarancja wyłączności terytorialnej i udziału we wszelkich kampaniach marketingowych. Wybierając Crazy Corn, nie musisz martwić się wysokimi kosztami wejścia na rynek. Wózek lub rikszę możesz nabyć na własność lub wziąć w leasing. Zatem, jeśli chcesz wystartować z własnym biznesem, ale wolisz nie ryzykować, sprawdź ofertę Crazy Corn!

Postaw na unikalność!

Decydując się na współpracę z Crazy Corn, masz szansę się wyróżnić i przyciągnąć różnorodnych klientów. W menu znajdują się wyjątkowe potrawy bazujące na kukurydzy. Dostępne są zarówno ostre meksykańskie smaki, jak i dania słodkie oraz słone. Szczególną popularnością wśród klientów cieszy się grillowane „Elotes”, składające się z kukurydzy, chili, limonki, majonezu i sera Cotija. Ciekawą propozycją jest również słodka potrawa „Sweet Choco Corn”, czyli kukurydza z bitą śmietaną, polewą czekoladową i posypką. Możesz być pewien, że tak wyjątkowe dania zainteresują wielu klientów.

 

W Crazy Corn każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno tradycjonalista, jak i osoba szukająca oryginalnych smaków. Zatem, jeśli chcesz się wyróżnić i wystartować z wyjątkowym, innowacyjnym biznesem, wybierz franczyzę fast food – w Częstochowie oferowaną właśnie przez nas. Proponujemy elastyczne warunki współpracy i dostęp do autorskich receptur, pochodzących z samego Meksyku. Jest to dla Ciebie szansa na otwarcie własnego unikalnego biznesu, który wyróżni się na polskim rynku. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z Crazy Corn!

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły