Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem działalności gastronomicznej nakierowanej na turystów i mieszkańców Augustowa, to polecamy współpracę z naszą firmą. Oferujemy profesjonalny model biznesowy, jakim jest franczyza w Augustowie, w ramach której mogą Państwo serwować meksykańskie jedzenie uliczne. Dania serwowane w lokalach i punktach należących do naszej sieci bazują na kukurydzy w wersji grillowanej czy też gotowanej oraz w innych jej formach. Zakładając działalność pod naszą opieką, mają Państwo możliwość przygotowywania smacznych i szybkich dań na słono, ostro lub słodko. W ten sposób spełnią Państwo wymagania nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

 

Atrakcyjny i innowacyjny model współpracy

Decydując się na model biznesowy, jakim jest nasza franczyza fast food w Augustowie, mają Państwo duże szanse na zwiększenie popularności swojego biznesu. W miejscowościach turystycznych można znaleźć wiele różnych lokali i punktów gastronomicznych z kebabem, hamburgerami, frytkami albo lodami. Meksykańskie jedzenie uliczne jest zupełnie czymś innym, wzbudzającym ciekawość konsumentów. Ten atut w połączeniu z wyłącznością w danym regionie sprawia, że lokale z meksykańskim jedzeniem mają ogromne możliwości i są w stanie wygenerować spore zyski dla prowadzących je przedsiębiorstw. Co więcej, prowadząc punkt gastronomiczny, otrzymują Państwo wiele atrakcyjnych i przydatnych form wsparcia z naszej strony.

 

Elastyczna oferta i wsparcie dla naszych partnerów

Bardzo ważną informacją jest fakt, że nasza franczyza w Augustowie to elastyczny model biznesowy. Współpracujemy zarówno z lokalami całorocznymi, jak i również punktami sezonowymi. Wspieramy działalność w lokalu, budce, przyczepie, na rykszy itp. Współpracując z naszą firmą, mają Państwo zapewnione profesjonalne, elastyczne i wielopłaszczyznowe wsparcie. Gwarantujemy dostęp do fachowych szkoleń oraz receptur obejmujących zróżnicowane dania dopasowane do gustów i potrzeb nawet najbardziej wybrednych klientów. Oprócz tego umożliwiamy zakup produktów z odroczonym terminem płatności oraz udostępniamy wiele towarów i rozwiązań w ramach leasingu. Oferujemy też wsparcie w ramach negocjowania umów handlowych albo wynajmu. Dzięki naszej ofercie, jaką jest franczyza fast food w Augustowie, nie muszą się Państwo martwić o reklamę i promowanie swoich produktów. Zapewniamy bowiem wsparcie w zakresie marketingu ogólnopolskiego oraz lokalnego. W razie potrzeby udzielamy porad, odpowiedzi na pytania i wątpliwości dzięki naszej infolinii.

NASZA OFERTA:

Przyczepa gastronomiczna

Sprzedaż całoroczna lub sezonowa.

Możesz rozpocząć sprzedaż nawet w dniu odbioru w dowolnym zakątku naszego kraju, dając uśmiech i niezapomniane wrażenia  smakowe klientom.

Start inwestycji już od 25 tys. zł już z pierwszym zakupem towaru.

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Lokal

( sprzedaż z okienka lub z serwisem wewnątrz)

Doskonałe rozwiązanie dla centrum miast, osiedli. 

Wystarczy mały lokal z okienkiem sprzedażowym ( od 8 m2)  

Koszt rozpoczęcia od 25 tys. z pierwszym zakupem towaru 

Wózek gastronomiczny / riksza

Biznes sezonowy. 

Najbardziej ekonomiczne i elastyczne rozwiązanie. 

To od Ciebie zależy gdzie i kiedy będziesz pracował. 

Nasze wózki i riksze są autonomiczne. Nie potrzebujesz dostępu do prądu i wody. 

 Koszt inwestycji już od 17 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Wyspa w galerii handlowej

Koszt rozpoczęcia działalności od 25 tys. zł z pierwszym zakupem towaru

Dostosowanie posiadanej przyczepy, foodtracka, lokalu

Gdy posiadasz już własną przyczepę koszt rozpoczęcia nie powinien przewyższyć 20 tys. zł 

Dodatek do lokalu gastronomicznego

Dostosowanie miejsca i zakup niezbędnych urządzeń jak dodatek do prowadzonego już lokalu nie powinien przewyższyć 15 tys. zł z pierwszym zakupem towaru + adaptacja miejsca w lokalu 

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas

Zapytaj o szczegóły